Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Файли Ротаракту [7]
Пошук
Друзі сайту
Фестиваль Підкамінь: етно, фолк, рок Агенція подій АртПоле
Екологічний рік 2010-2011
Погода в Рівному
Рівне 


Середа, 21.11.2018, 16:08ГоловнаРеєстраціяВхід
Рiвне - Ротаракт
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Файли » Файли Ротаракту

ПРОЕКТ "У СВІТІ ГРИ"
23.10.2009, 22:26
Проект «У світі гри»

Організація, що реалізувала проект: Міжнарона клубна молодіжна організація «Рівне-Ротаракт»
Керівник проекту: Мелянчук Юлія
Координатор проекту: Новицька Ольга
Тривалість проекту: 25 вересня 2007 – 28 лютого 2008

Мета даного проекту: поліпшити виховний процес дітей-сиріт трьох рівненських спеціалізованих навчально-виховних закладів, дбаючи про їхній фізичний і психічний розвиток; сприяти зміцненню матеріальної бази трьох дитячих соціально-виховних закладів, закупивши необхідне обладнання (іграшки, м’ячі, конструктор, пісочниці, санки), провести виховні заходи в сиротинцях міста, які сприяють творчому розвитку особистості. 

Завдання проекту:

1. Закупити якісне спортивно-ігрове обладнання для трьох дитячих соціально-виховних закладів міста (для спеціального дошкільного дитячого будинку (вул. Олександра Олеся, 16), міського будинку дитини (вул. Поповича, 35-А), притулку для неповнолітніх (вул. Кутузова, 23-А)), де виховуються малята до 6 років, відповідно до їхніх потреб. Ми обрали саме ці заклади, тому що в них виховуються діти до 6 років: у міському будинку дитини піклуються про малюків, яким від 0 до 3 років, у спеціальному дошкільному дитячому будинку – про дітлахів від 3 до 6 років, а в притулку для неповнолітніх, враховуючи, що діти можуть там перебувати лише протягом кількох місяців, постійно є приблизно 20 три та п’ятирічних малят. 

2. Організувати виховну роботу з дітьми дошкільного віку, спрямованої на розвиток творчих здібностей, уяви, мислення, шляхом проведення у кожному закладі занять, конкурсів, ігор та заключного свята “Казка зі світу ігор”.

У проекті були задіяні члени клубу «Рівне-Ротаракт», волонтери та активно допомагали представники клубу Рівне-Ротарі.

Події проекту:

Початковий етап реалізації проекту включав дослідження основних потреб вищезазначених сиротинців та формування списку спортивного обладнання, яке необхідно придбати. Наступний етап - підбір, замовлення та закупівля потрібного для трьох дитячих будинків Рівного ігрового та спортивного обладнання: пісочниць, санок, м’ячів різних форм та видів, іграшкового конструктора LEGO. Підбір відбувався за активної допомоги дирекції та вихователів дитячих будинків, індивідуально для кожного закладу. Паралельно з процесом зукупівлі необхідного обладнання, ми розробляли план проведення навчально-розвивальних заходів для діток. 
На даному етапі був розроблений сценарій проведення заключного свята для дітей всіх трьох сиротинців “Казка зі світу ігор”, яке відбулося 22 лютого 2008 року, під час якого ми подарували дитячим будинкам придбане нами спортивно-ігрове обладнання:
1.для Будинку дитини – конструктор LEGO та набір дитячих з 20 гімнстичних обручів;
2. для спеціального дошкільного дитячого будинку - 16 санок та підбірку з 52 м’ячів різних форм;
3. притулку для неповнолітніх - набір з 2 дерев’яних пісочниць.

Для заключного свята ми підготували кілька розвиваючих та спортивних ігор, а також невелику презентацію про даний проект для вихователів та дирекції будинків. Варто також відмітити, що дітк радо взяли участь в організованій нами фотосесії. Найвдаліші фотографії вже надруковані та передані дитячим будинкам. Моніторинг кожного з етапів проекту відбувався за допомогою фотозйомки, відгуків від дирекцій дитячих будинків, фінансових звітів та чеків.

Ми пишаємося тим, що звдяки цьому проекту змогли подарувати дітям-сиротам можливість проводити свій час з користю та насолодою. Їхні задоволені обличчя та посмішки – найкраща винагорода для нас.  
   


Категорія: Файли Ротаракту | Додав: Юлка
Переглядів: 536 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Mero  
It's like you're on a misosin to save me time and money!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2018