Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Файли Ротаракту [7]
Пошук
Друзі сайту
Фестиваль Підкамінь: етно, фолк, рок Агенція подій АртПоле
Екологічний рік 2010-2011
Погода в Рівному
Рівне 


Субота, 17.08.2019, 18:48ГоловнаРеєстраціяВхід
Рiвне - Ротаракт
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Файли » Файли Ротаракту

ВНУТРІШНІЙ СТАТУТ РОТАРАКТ КЛУБУ “РІВНЕ”
23.10.2009, 22:17
1. Загальні положення

1.1. Завданням цього документу є урегулювання найважливіших процедурних питань, які стосуються існування Ротаракт клубу “Рівне”. Правила, встановлені цим документом, є обов’язковими для усіх дійсних членів Ротаракт клубу “Рівне”.

1.2. Цей документ не може суперечити Конституції Клубу Ротаракт. У разі виявлення суперечностей між Конституцією Клубу Ротаракт і цим документом, до останнього повинні бути внесені відповідні зміни, які приводять його у відповідність з Конституцією Клубу Ротаракт.

1.3. Цей документ і всі наступні зміни до нього набувають чинності після схвалення їх дійсними членами Ротаракт клубу “Рівне”. Він є безстроковим і діє до того часу, поки не буде прийнято рішення про припинення його дії.

2. Членство

2.1. Дійсними членами Ротаракт клубу “Рівне” можуть бути молоді люди віком від 18 до 30 років.

2.2. Для того, щоб стати дійсним членом Клубу, особа повинна відвідати не менше шести його регулярних засідань в якості кандидата в члени Клубу, а також бути активним учасником не менше двох акцій клубу. Після цього дійсні члени Клубу шляхом голосування приймають рішення про прийняття або неприйняття кандидата до Клубу, або про продовження випробувального терміну для кандидата. Під час голосування з питання прийняття кандидата до Клубу у приміщенні, де проводиться засідання, можуть бути присутніми лише дійсні члени Клубу. У разі відсутності одноголосності у голосуванні, особи, які голосували проти повинні обґрунтувати свою позицію.

2.3. Членство в Клубі припиняється якщо:

а) член Клубу без поважних причин протягом року був відсутній більш ніж на 40% регулярних засідань Клубу протягом 6 місяців (за винятком випадків, коли прийнято спеціальне рішення, яке дозволяє такій особі продовжити своє членство у Клубі);

б) член Клубу станом на 30 червня досяг віку 30 років;

в) поведінка члена клубу є негідною звання Ротарактівця, або він здійснив вчинок, що ганьбить його як члена Клубу Ротаракт.

2.4. До винесення питання про припинення членства з підстав зазначених в п. 2.3.  
  офіцерами Клубу з’ясовуються всі обставини порушення.  

2.5. Членами Клубу може бути прийняте рішення про визнання будь-якої особи, Почесним членом Ротаракт клубу “Рівне”, незалежно від її віку. Почесні члени, так само як і кандидати в члени Клубу не сплачують членських внесків і не беруть участі у голосуваннях. Окрім того, Почесні члени не зобов’язані відвідувати усі засідання Клубу. 

3. Членські внески

3.1. Дійсні члени Клубу зобов’язані сплачувати членські внески. Членський внесок сплачується один раз на місяць і його розмір визначається клубом на момент сплати членських внесків.

3.2. У разі не змоги сплатити членський внесок особа має пояснити членам клубу обставини, що унеможливлюють сплату. 

3.3. Члени Клубу мають право отримати позичку з казни Клубу за попереднім обговоренням даного питання на засіданні клубу. У разі якщо сума позички перевищує 100 грн. члени клубу мають право піднімати питання про визначення термінів повернення та оформлення розписки.

3.4. Обов’язок збирати членські внески покладається на Скарбника Клубу. У разі відсутності Скарбника на засіданні Президент може тимчасово самостійно виконувати його обов’язки, або доручити їх виконання комусь із членів Клубу.


4. Керівний склад та Правління


4.1. До керівного складу (офіцерів) Клубу входять Президент, Віце-Президен, Секретар та Скарбник.

4.2. Клубом керує Правління яке складається з Президента, безпосереднього Паст-Президента, Віце-Президента, Секретаря, Скарбника, а також, у випадку прийняття відповідного рішення, додаткових членів Ради Директорів, які обираються з членів Клубу.

4.3. З дійсних членів Клубу офіцерами Клубу мають бути обрані відповідальні особи з таких питань: зв’язки з громадськістю, співпраця з Ротарі, робота з волонтерами, адміністрування офіційного сайту.  

4.4. Вибори офіцерів Клубу проводяться щорічно не пізніше 1 березня. Вибори проводяться шляхом таємного голосування. Обрання кожного з офіцерів проводиться окремим голосуванням. Кожен має право віддати свій голос за будь-кого з дійсних членів клубу (у тому числі – і за себе самого). Особа, яка в результаті такого голосування набрала найбільше голосів, вважається обраною на відповідну посаду. У випадку, якщо дві або більше осіб набрали однакову найбільшу кількість голосів, проводиться повторне голосування, у якому беруть участь кандидатури лише вищевказаних осіб. 

4.5. Термін перебування на посаді члена керівного складу становить один рік. Одна і та-ж сама особа не може протягом двох років підряд обиратися на посаду Президента Клубу.

5. Прийняття рішень

5.1. Прийняття рішень з усіх питань в Клубі відбувається шляхом голосування.

5.2. Голосування з питань обрання офіцерів клубу, прийняття нових членів в Клуб, виключення з Клубу обов’язково проводиться на регулярному засіданні Клубу за умови присутності не менш ніж половини Правління (у тому числі – Президента або Віце-Президента Клубу). Рішення про проведення такого голосування повинно бути прийняте на одному з попередніх засідань Клубу. Усі інші питання вирішуються шляхом голосування на засіданні Клубу, або на засіданні Правління.

5.3. Обрання офіцерів Клубу проводиться шляхом таємного голосування. Усі інші рішення приймаються шляхом відкритого голосування, якщо не прийнято спеціального рішення про проведення таємного голосування.

5.4. Рішення приймаються простою більшістю голосів присутніх на засіданні дійсних членів Клубу. Рішення про виключення особи з Клубу вважається прийнятим, якщо за це проголосувало не менше 50% усіх дійсних членів Клубу.

5.5. Усі питання ставляться на голосування головуючим на засіданні Клубу чи Правління з його власної ініціативи, або на вимогу одного чи декількох членів Клубу.

6. Засідання Клубу

6.1. Регулярні засідання Клубу відбуваються щотижня, чотири рази на місяць. Час і місце проведення регулярних засідань визначаються членами Клубу, вони залишаються незмінними до того часу, поки не буде прийнято спеціальне рішення про зміну часу або місця проведення регулярних засідань.

6.2. Крім регулярних, у випадку необхідності, можуть проводитися позачергові засідання Клубу. Рішення про проведення позачергового засідання приймається Правлінням, або особисто Президентом Клубу чи кожним членом клубу. Усі члени Клубу повинні бути повідомлені про час і місце проведення позачергового засідання. Обов’язок повідомляти про час і місце проведення позачергових засідань, а також – про відміну регулярного засідання, зміну часу чи місця його проведення, покладається на Секретаря Клубу. У випадку, якщо Секретар не має можливості виконати цей свій обов’язок, Президент може доручити його виконання іншому членові Клубу, або виконати його особисто.

Затверджено Протоколом №
Президент Ротаракт Клубу «Рівне»

Категорія: Файли Ротаракту | Додав: Юлка
Переглядів: 590 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Конструктор сайтів - uCozCopyright MyCorp © 2019